27E1N1100A/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.695 kg
Kopā pieejams (gab.)
343
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
27E1N1100A/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.695 kg
Kopā pieejams (gab.)
343
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class D
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.3114 mm
Pixel Per Inch
81.59
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1300:1
Colour Support
16.7 million colours
Response Time
4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Vertical Refresh Rate
48 - 100 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 115 kHz
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.7 cm x 21.1 cm x 45.7 cm - with stand (highest position)
Weight
4 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
VGA ¦ HDMI (HDCP 1.4) ¦ Audio line-out (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+20
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging, textured finish
Cables Included
1 x HDMI cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (Typical)
18.8 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
69 cm
Shipping Depth
14.1 cm
Shipping Height
45.5 cm
Shipping Weight
6.62 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%