24E2N1100LB/00
Pakas svars
4.63 kg
Kopā pieejams (gab.)
89
Ražotāja kods
24E2N1100LB/00
Pakas svars
4.63 kg
Kopā pieejams (gab.)
89
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2027199
Energy Class
Class E
Diagonal Size
24"
Viewable Size
23.8"
Adaptive-Sync Technology
VESA Adaptive-Sync
Panel Type
VA
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 60 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixel Pitch
0.2745 mm
Contrast Ratio
4000:1
Response Time
4 ms (grey-to-grey)
Vertical Refresh Rate
48 - 100 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 115 kHz
Screen Coating
Anti-glare 3H hardness, Haze 25%
Colour
Textured black
Dimensions (WxDxH)
54.1 cm x 18 cm x 41.6 cm - with stand
Weight
2.44 kg
Interfaces
HDMI (HDCP 1.4) VGA
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately)
Cables Included
1 x HDMI cable
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode)
18 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
17.7 Watt
0.3 Watt
OS Required
Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Shipping Depth
12.6 cm
Shipping Height
37.8 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%