24E1N1300AE/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.97 kg
Kopā pieejams (gab.)
130
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
24E1N1300AE/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.97 kg
Kopā pieejams (gab.)
130
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class E
Diagonal Size
24"
Viewable Size
23.8"
Adaptive-Sync Technology
AMD Adaptive-Sync
Built-in Devices
USB Hub
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.2745 mm
Pixel Per Inch
92.56
Contrast Ratio
1300:1
Colour Support
16.7 million colours
Response Time
1 ms (MPRT)
Vertical Refresh Rate
48 - 100 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 115 kHz
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Textured black
Dimensions (WxDxH)
54.2 cm x 18.7 cm x 44.2 cm - with stand (highest position)
Weight
4.68 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
HDMI (HDCP 1.4) ¦ USB-C (HDCP 1.4) ¦ Audio line-out (mini-jack) ¦ 2 x USB
Display Position Adjustments
Height, tilt
Tilt Angle
-5/+20
Height Adjustment
100 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging
Cables Included
1 x HDMI cable ¦ 1 x USB-C to USB-C cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Plug and Play, DDC/CI, RoHS, BFR-free, PVC-free, Mercury-free
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (Typical)
18.3 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
73 cm
Shipping Depth
14.1 cm
Shipping Height
39.1 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%