45GX90SA-B.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
18.9 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
45GX90SA-B.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
18.9 kg
Display Type
OLED monitor / OLED
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2249037
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
45"
Viewable Size
44.5"
Curved Screen
Yes (800R)
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible
Built-in Devices
USB 2.0 hub, Gigabit Ethernet network adapter, Bluetooth adapter
USB Power Delivery
65 Watt
Aspect Ratio
21:9
Native Resolution
UWQHD 3440 x 1440 at 240 Hz
Pixel Pitch
0.303 mm
Brightness
1300 cd/m²
Contrast Ratio
HDR Format
HDR10
HDR Certification
DisplayHDR 400 True Black
Colour Support
1.07 billion colours
Colour Gamut
98.5% DCI-P3 (CIE 1976)
Response Time
0.03 ms (grey-to-grey)
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
99.27 cm x 33.86 cm x 66.17 cm - with stand (highest position)
Weight
13.5 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
7 Watt
Interfaces
2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C (DisplayPort Alt Mode, data, power up to 65W) 2 x USB 2.0 downstream (Type A) Network (RJ-45) Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Height, swivel, tilt
Height Adjustment
120 mm