27GS60F-B.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.9 kg
Kopā pieejams (gab.)
71
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27GS60F-B.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.9 kg
Kopā pieejams (gab.)
71
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.3108 mm
Pixel Per Inch
82
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
95% sRGB (CIE 1931), 99% sRGB (CIE 1931)
Response Time
1 ms (grey-to-grey)
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
Dimensions (WxDxH)
61.42 cm x 22.48 cm x 45.42 cm - with stand
Interfaces
HDMI (HDCP 2.2) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+15
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm