27G411A-B.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27G411A-B.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz
Pixel Pitch
0.31 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1500:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
99% sRGB
Response Time
5 ms (grey-to-grey), 1 ms (MBR)
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-reflective
Backlight Technology
LED backlight
Features
Dimensions (WxDxH)
61.15 cm x 22 cm x 45.24 cm - with stand
Weight
3.8 kg
Interfaces
HDMI ¦ DisplayPort ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+20
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm