40WT95UF-W.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
17.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
26
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
40WT95UF-W.AEU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
17.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
26
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2303419
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
40"
Curved Screen
Yes (2500R)
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync Premium
Daisy Chaining
Yes
Built-in Devices
KVM Switch, USB Hub
USB Power Delivery
96 Watt
Panel Type
Nano IPS Black
Aspect Ratio
21:9
Native Resolution
5K 5120 x 2160 at 120 Hz
Pixel Pitch
0.1815 mm
Brightness
450 cd/m²
Contrast Ratio
2000:1
HDR Format
HDR10
HDR Certification
DisplayHDR 600
Colour Support
1.06 billion colours
Colour Gamut
99% DCI-P3 (CIE 1976)
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
Dimensions (WxDxH)
94.77 cm x 26 cm x 61.43 cm - with stand
Weight
14.1 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
10 Watt
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), tilt
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm