LG 32HL512D-M - LED monitor - 8MP - colour - 32" (31.5" viewable) - 3840 x 2160 4K - IPS - 450 cd / m² - 1300:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, 2xDisplayPort
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
32HL512D-M
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.4 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
32HL512D-M
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.4 kg
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix - 8MP - colour
Diagonal Size
32"
Viewable Size
31.5"
Built-in Devices
USB 3.0 hub
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
4K 3840 x 2160
Brightness
450 cd/m²
Contrast Ratio
1300:1
HDR Format
HDR10
Colour Gamut
98% DCI-P3 (CIE 1976)
Response Time
5 ms (grey-to-grey fast), 14 ms (grey-to-grey in Off mode)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
Dimensions (WxDxH)
71.82 cm x 23.12 cm x 59 cm - with stand
Weight
7 kg
Interfaces
HDMI ¦ 2 x DisplayPort ¦ 2 x USB 2.0 downstream ¦ USB 2.0 upstream
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), tilt
Tilt Angle
-5/+20
Rotation Angle
-90/+90
Height Adjustment
110 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm