27U631A-B.AEUQ
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27U631A-B.AEUQ
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2189090
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.2331 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
99% sRGB (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey fast)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.32 cm x 21.5 cm x 45.48 cm - with stand
Weight
4.4 kg
Interfaces
HDMI ¦ USB-C (DisplayPort Alt Mode, power up to 15W) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/20
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm