LG 27U41YA-B - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd / m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27U41YA-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.397 kg
Kopā pieejams (gab.)
200
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27U41YA-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.397 kg
Kopā pieejams (gab.)
200
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2409294
Energy Class
Class E
Energy Class (HDR)
Class E
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz
Pixel Pitch
0.3114 mm
Brightness
250 cd/m²
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
99% sRGB (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
Dimensions (WxDxH)
61.16 cm x 22 cm x 45.82 cm - with stand
Weight
4.2 kg
Interfaces
HDMI (HDCP 2.3) ¦ VGA (HD-15) ¦ Headphone jack (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+20
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm