LG 27BA550-B - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd / m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - speakers - black
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27BA550-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
114
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27BA550-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
114
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1967675
Energy Class
Class D
Diagonal Size
27"
Built-in Devices
USB Hub
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.3114 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1300:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
99% sRGB
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare
Backlight Technology
LED backlight
OSD Languages
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.08 cm x 23.99 cm x 53.66 cm - with stand
Weight
5.05 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+21
Swivel Angle
90
Rotation Angle
180
Height Adjustment
150 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm