LG 27BA54QB-B - LCD monitor - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd / m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - speakers
Ražotāja kods
27BA54QB-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
52
Ražotāja kods
27BA54QB-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
52
Tuvākā piegāde
Display Type
LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2224735
Energy Class
Class D
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
27"
Built-in Devices
USB 3.2 Gen 1 hub, KVM ports, Ethernet network adapter
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 75 Hz
Pixel Pitch
0.23 mm
Brightness
350 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours (8-bit)
Colour Gamut
99% sRGB (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare
Features
Dimensions (WxDxH)
61.35 cm x 25 cm x 56.97 cm - with stand
Weight
8.1 kg
Output Power / Channel
5 Watt
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+21
Swivel Angle
90
Rotation Angle
180
Height Adjustment
150 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm