LG 27BA450-B - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd / m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - speakers
Ražotāja kods
27BA450-B
Kopā pieejams (gab.)
12
Ražotāja kods
27BA450-B
Kopā pieejams (gab.)
12
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1989171
Energy Class
Class D
Diagonal Size
27"
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1300:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
99% sRGB (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey fast)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
Dimensions (WxDxH)
61.08 cm x 23.99 cm x 53.66 cm - with stand
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ VGA ¦ Headphone jack (mini-jack)
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+21
Swivel Angle
90
Height Adjustment
150 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm