LG 27BA400-B - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - HDMI - speakers
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27BA400-B
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
90
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
27BA400-B
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
90
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2068998
Energy Class
Class E
Energy Consumption per Year
29 kWh
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz
Backlight Technology
LED backlight
Features
Smart Energy Saving technology, Super Resolution+, 3-sided bezeless, Automatic Input Select
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
2 x HDMI ¦ Headphone jack (mini-jack)
Compliant Standards
UL
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (On mode)
20 W