LG 24BA550-B - LED monitor - 24" (23.8" viewable) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd / m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - speakers
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
24BA550-B
Pakas svars
7.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
24BA550-B
Pakas svars
7.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1967645?navigatingfrom=qr
Energy Class
Class D
Diagonal Size
24"
Viewable Size
23.8"
Built-in Devices
USB 2.0 hub, USB 3.0 hub
Panel Type
IPS
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.2745 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1300:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
99% sRGB (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Backlight Technology
LED backlight
Features
Dimensions (WxDxH)
53.86 cm x 23.99 cm x 50.89 cm - with stand
Weight
4.45 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+21
Swivel Angle
90
Rotation Angle
180
Height Adjustment
150 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Cables Included
1 x HDMI cable ¦ 1 x DisplayPort cable ¦ 1 x USB-A to USB-B cable
Compliant Standards
PCF, TCO Certified Edge
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (On mode)
13 W