Dahua LM27-B201S - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd / m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - speakers
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
LM27-B201S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.25 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
LM27-B201S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.25 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
Response Time
5 ms
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
3-sided bezeless, Low Blue Light technology, low energy consumption
Dimensions (WxDxH)
61.41 cm x 5.87 cm x 36.3 cm - without stand
Weight
3.84 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
HDMI ¦ VGA (HD-15)
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm
Features
Plastic housing
Cables Included
1 x HDMI cable
Input Voltage
DC 12 V
Power Consumption (Typical)
36 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Shipping Width
69.4 cm
Shipping Depth
45.8 cm
Shipping Height
11.4 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 85%