Dahua DHI-LM27-B221S - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 250 cd / m² - 1200:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - speakers - black
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
DHI-LM27-B221S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.29 kg
Kopā pieejams (gab.)
16
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
DHI-LM27-B221S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.29 kg
Kopā pieejams (gab.)
16
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2327271
Energy Class
Class E
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 144 Hz
Pixel Pitch
0.3114 mm
Pixel Per Inch
81.59
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1200:1
Colour Support
16.7 million colours (8-bit)
Colour Gamut
72% NTSC
Response Time
1 ms (MPRT)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
Edge Emitting LED (ELED)
Features
25% haze, Hard Coating (3H), Low Blue Light technology
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.41 cm x 18.39 cm x 45.84 cm - with stand
Weight
3.84 kg
Type
Speakers
Output Power / Channel
1 Watt
Interfaces
HDMI ¦ DisplayPort 1.4
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+15
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm
Included Accessories
Power adapter, HDMI cable
Cables Included
1 x HDMI cable
Compliant Standards
CE/EMC, CE/LVD
Input Voltage
12 V
Power Consumption SDR (On mode)
21 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
27 Watt
Power Consumption (Max)
29 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Shipping Width
69.4 cm
Shipping Depth
11.4 cm
Shipping Height
45.8 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 85% RH