AOC Essential-line Q27E3UMF - LED monitor - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - VA - 300 cd / m² - 4000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - speakers - black
Ražotāja kods
Q27E3UMF
Pakas svars
8.55 kg
Kopā pieejams (gab.)
60
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
Q27E3UMF
Pakas svars
8.55 kg
Kopā pieejams (gab.)
60
Tuvākā piegāde
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class F
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
AMD Adaptive-Sync
Built-in Devices
USB 3.2 Gen 1 hub
Panel Type
VA
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 75 Hz
Pixel Pitch
0.2331 mm
Pixel Per Inch
109
Contrast Ratio
4000:1 / 20000000:1 (dynamic)
Response Time
4 ms (grey-to-grey)
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Flicker Free technology, Low Blue Light technology, 3-sided frameless, 8-bit Colour Depth
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.47 cm x 20.012 cm x 39.621 cm - with stand
Weight
5.55 kg
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+35
Swivel Angle
175
Rotation Angle
180
Height Adjustment
150 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm