AOC 24B35HM2 - LED monitor - 24" (23.8" viewable) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - VA - 300 cd / m² - 4000:1 - 1 ms - HDMI, VGA - black
Ražotājs
AOC
Ražotāja kods
24B35HM2
Pakas svars
4.25 kg
Kopā pieejams (gab.)
34
Ražotājs
AOC
Ražotāja kods
24B35HM2
Pakas svars
4.25 kg
Kopā pieejams (gab.)
34
Energy Class
Class E
Diagonal Size
24"
Viewable Size
23.8"
Adaptive-Sync Technology
VESA Adaptive-Sync
Panel Type
VA
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz
Pixel Pitch
0.2745 mm
Pixel Per Inch
93
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
4000:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
Response Time
1 ms (MPRT), 4 ms (grey-to-grey)
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
3-sided frameless, Low Blue Light technology, Flicker Free technology
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
54.06 cm x 18.59 cm x 41.54 cm - with stand
Weight
2.47 kg
Interfaces
HDMI ¦ VGA
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+25
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm