ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT - LCD monitor - 32" - touchscreen - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 320 cd/m² - 3000:1 - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - speakers - black, silver
Ražotājs
ALOGIC
Ražotāja kods
32C4KPDWT
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ALOGIC
Ražotāja kods
32C4KPDWT
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Display Type
LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
32"
Built-in Devices
USB Hub
USB Power Delivery
65 Watt
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
4K 3840 x 2160 at 60 Hz
Pixel Per Inch
138
Brightness
320 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1
Colour Support
16 million colours
Colour Gamut
102% NTSC, 107% Adobe RGB, 142% sRGB, 113% DCI-P3, 77% Rec.2020 (CIE 1976)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
Quantum Dot technology
Features
65W power delivery, Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0, 8 Megapixel retractable camera
Colour
Black, silver
Dimensions (WxDxH)
72.5 cm x 25 cm x 60.6 cm - with stand (highest position)
Weight
9.8 kg
Type
Touchscreen
Output Power / Channel
5 Watt
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Height Adjustment
126 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm