VC83-10SSCNBAABA-I
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.248 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
176
Tuvākā piegāde
Vehicle terminal, screen size: 25.4 cm (10"), 1024x768 pixels, brightness 400cd, USB, USB-C, RS232 (2x), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, Qualcomm 660, 2.2 GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android, incl.: Google Mobile Services, IP66
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
VC83-10SSCNBAABA-I
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.248 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
176
Tuvākā piegāde
Display diagonal
26.4 cm (10.4")
Display resolution
1024 x 768 pixels
Touchscreen
Yes
Touchscreen type
Resistive
Internal memory
4 GB
Flash memory
32 GB
Processor frequency
2.2 GHz
Processor family
Snapdragon
Processor model
660
Number of cores
8
Wi-Fi
Yes
Bluetooth
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth version
5.0
Bluetooth Low Energy (BLE)
Speakers
Mono
USB 2.0 ports quantity
1
Headphone connectivity
3.5 mm
RS-232 input ports
2
Product colour
Black
International Protection (IP) code
IP66
Operating system installed
Android
Operating system version
8.1
Weight
3.7 kg
Width
276 mm
Depth
90 mm
Height
238 mm
Operating temperature (T-T)
-30 - 50 °C