NB 15-FD0066NW CI3-N305U 15"/8/512GB C64S2EA HP
Ražotājs
HP
Ražotāja kods
C64S2EA
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
HP
Ražotāja kods
C64S2EA
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Vendor Homepage
www.hp.com
Category Code
NB
Unit Box Height
0.305
Unit Box Length
0.485
Unit Box Width
0.07
Processor family
Intel® Core™ i3
Processor frequency
1.8 GHz
Processor generation
Intel Core i3-Nxxx
Processor manufacturer
Intel
Processor model
i3-N305
Display diagonal
15.6 "
Display resolution
1920x1080 pixels
Panel type
IPS
Product colour
Silver
Internal memory
8 GB
Internal memory type
DDR4-SDRAM
Memory clock speed
3200 MHz