21R5003AMH
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LENOVO
Ražotāja kods
21R5003AMH
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
Notebook - 180-degree hinge design
AI Level
AI PC
Operating System
Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian
CPU
Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U / 1.5 GHz
Max Turbo Speed
4.8 GHz
Number of Cores
12-core
Performance Cores
2
Efficient Cores
10
Cache
12 MB
Features
Neural Processor Unit (NPU)
Intel AI Boost
NPU Performance Up To (TOPS)
12 TOPS
AI Datatype Support on NPU
INT8
Sparsity Support
Yes
AI Software Frameworks Supported by NPU
DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT
Windows Studio Effects Support
Yes
RAM
16 GB (provided memory is soldered)
Technology
Lithium polymer
Speed
7467 MT/s
Rated Speed
8533 MT/s
Main Storage
512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Samsung
Type
Keyboard, TrackPoint, UltraNav
Resolution
5 Megapixel
V-Sync Rate at Max Res.
60 Hz
Widescreen
Image Aspect Ratio
16:10
Image Brightness
400 cd/m²
Horizontal Viewing Angle
+85 / -85
Vertical Viewing Angle
Colour Gamut
45% NTSC
Graphics Processor
Intel Graphics
Camera
Camera Features
Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction, Discrete IR
Sound
Stereo speakers, dual array microphone
Codec
Senary SN6147
Compliant Standards
Audio Features
Input: Elevoc Voice
Keyboard Backlight
Keyboard Layout
English
Wireless
802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
Wireless Controller
Intel Wi-Fi 6E AX 211
Generation
4G upgradable
Capacity
54.7 Wh
Input
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Output
65 Watt
Slots
1 x Nano-SIM card (1 available)
Interfaces Details
USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB 3.2 Gen 1 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.1) HDMI (4K support) Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm)
Colour
Black
Case Material
Aluminium (top), polycarbonate (bottom), glass-fibre (bottom)
Security
Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader
Theft/Intrusion Protection
Security lock slot (cable lock sold separately)
Security Slot Type
Kensington nano security slot
Included Accessories
USB-C power adapter
Localization
Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands
Dimensions (WxDxH)
29.9 cm x 21.5 cm x 1.895 cm
Weight
1.21 kg
TCO Certified
- TCO Certified, generation 10, for notebooks
Carbon Footprint
167 kg carbon emissions
Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e)
PAIA Version
1.4.7
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
35 °C
Humidity Range Operating
8 - 95%