FPMA-CB100BLACK
Shipping weight
4.09237 kg
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
Reference
FPMA-CB100BLACK
Shipping weight
4.09237 kg
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
Width
80.5 cm
Type
Mounting component
Mounting Components
Crossbar
Recommended Use
2 LCD displays
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Recommended Display Size
10"-27"