333B11APXB
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
COMPULOCKS
Reference
333B11APXB
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
Material
Metal
Colour
Black
Package Content
Key
Type
Mounting kit
Mounting Components
Enclosure, stand
Recommended Use
Tablet
Placing / Mounting
Counter
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm, 100 x 100 mm
Cable Management
Integrated cable management
Lockable
Yes
Recommended Display Size
11"