333W11GAPX9W
Manufacturer
COMPULOCKS
Reference
333W11GAPX9W
Article
Intrastat
Material
Metal frame
Colour
White
Type
Mounting kit
Mounting Components
Enclosure, stand
Recommended Use
Tablet
Placing / Mounting
Counter top, wall-mountable
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Cable Management
Integrated cable management
Lockable
Yes
Recommended Display Size
11"