PWR-BGA12V108W0WW
Article
Intrastat
Shipping weight
0.657 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
9092
Nearest delivery
Power supply, 12 VDC, 9 A, connector: 8 pin, order separately: DC cable, power cord (C13)
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
PWR-BGA12V108W0WW
Article
Intrastat
Shipping weight
0.657 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
9092
Nearest delivery
Device Type
Power adapter - external
Output Voltage
12 V
Max Electric Current
9 A