PWR-BGA24V78W3WW
Total quantity in stocks
17
Nearest delivery
Power Supply, 24 VDC, 3.25 A, order separately: power cord (C13)
Reference
PWR-BGA24V78W3WW
Total quantity in stocks
17
Nearest delivery
Input Voltage
AC 90-264 V
Output Voltage
DC 24 V
Max Electric Current
3.25 A
Power Capacity
78 Watt
Efficiency
Level VI
Cables Included
Power cable - integrated
Features
Unsealed
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
55 °C