TA-UC-PDQCW20-01-BK
Article
Intrastat
Shipping weight
0.069 kg
Total quantity in stocks
30
Reference
TA-UC-PDQCW20-01-BK
Article
Intrastat
Shipping weight
0.069 kg
Total quantity in stocks
30
Power adapter
Designed For
Mobile phone, smart watch
Width
3.3 cm
Depth
8.2 cm
Height
3.9 cm
Weight
69 g
Enclosure Colour
Black
Voltage Required
AC 110-240 V
Input Connectors
Power 2-pole
Voltage Provided
5 / 9 / 12 V
Output connectors
Total 2: 4 pin USB Type A, 24 pin USB-C
Power Provided
22 Watt
Power Device Details
4 pin USB Type A - 18 W ¦ 24 pin USB-C - 20 W ¦ Wireless pad - 2 W