Manufacturer
LENOVO
Reference
01FR028
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
1017
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
01FR028
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
1017
Nearest delivery
Purpose
Notebook
Power supply type
Indoor
Input voltage
100 - 240 V
Input frequency
50 - 60 Hz
Output power
65 W