40AY0090UK
Article
Intrastat
Shipping weight
0.955 kg
Total quantity in stocks
23
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
40AY0090UK
Article
Intrastat
Shipping weight
0.955 kg
Total quantity in stocks
23
Nearest delivery
Connectivity technology
Wired
Host interface
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
USB 2.0 ports quantity
2
HDMI ports quantity
1
Microphone in
N
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity
DisplayPorts quantity
2
Combo headphone/mic port
Y
Ethernet LAN
Y
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Product colour
Black
Card reader integrated
N
HD type
4K Ultra HD
Maximum digital resolution
3840 x 2160 pixels
Number of displays supported
3
Cable lock slot
Cable lock slot type
Kensington
On/off switch
Certification
FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM
Power source type
USB
Power connector
USB Type-C
Power supply
90 W
Windows operating systems supported
Windows 10, Windows 7
Operating temperature (T-T)
0 - 35 °C
Operating relative humidity (H-H)
20 - 95%
Sustainability certificates
CE
Width
171 mm
Depth
80 mm
Height
30.8 mm
Weight
340 g
Quantity per pack
1 pc(s)
Package width
210 mm
Package depth
158 mm
Package height
75 mm