40AN0135DK
Article
Intrastat
Shipping weight
1.4 kg
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
40AN0135DK
Article
Intrastat
Shipping weight
1.4 kg
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
Connectivity technology
Wired
Host interface
Thunderbolt 3
HDMI ports quantity
2
Microphone in
N
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity
DisplayPorts quantity
2
Combo headphone/mic port
Y
Ethernet LAN
Y
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Product colour
Black
Card reader integrated
N
Maximum digital resolution
3840 x 2160 pixels
Cable lock slot
LED indicators
Plug and Play
Charging function
Brand compatibility
Lenovo
Compatibility
Power supply
135 W
Windows operating systems supported
Windows 10, Windows 7
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
5 - 95%
Width
220 mm
Depth
80 mm
Height
30 mm
Weight
525 g
Quantity per pack
1 pc(s)
Package width
270 mm
Package depth
164 mm
Package height
75 mm