C31NANOHDM2D100
Shipping weight
0.618 kg
Total quantity in stocks
55
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
I-TEC
Reference
C31NANOHDM2D100
Shipping weight
0.618 kg
Total quantity in stocks
55
Nearest delivery
Product Type
Docking station
Localisation
Europe
Max Resolution Details
4K - 60 Hz
Data Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Interfaces
2 x USB 3.2 Gen 1 - 9 pin USB Type A 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - 24 pin USB-C 1 x USB-C with Power Delivery (100 W) (power only) - 24 pin USB-C 1 x network - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 2 x audio / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A