13PAPX4W
Article
Intrastat
Shipping weight
1.18 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
COMPULOCKS
Reference
13PAPX4W
Article
Intrastat
Shipping weight
1.18 kg
Width
34.03 cm
Depth
2.44 cm
Height
23.57 cm
Weight
Material
Metal frame
Colour
White
Type
Enclosure
Recommended Use
Tablet
Placing / Mounting
Wall-mountable
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Cable Management
Integrated cable management
Lockable
Yes
Recommended Display Size
13"