Neomounts by Newstar WL30-350BL14 - Mounting kit (wall mount) - fixed - for flat panel - lockable - black - screen size: 32"-65"
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
WL30-350BL14
Article
Intrastat
Shipping weight
4.418883 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
WL30-350BL14
Article
Intrastat
Shipping weight
4.418883 kg
Width
45 cm
Depth
3.9 cm
Height
42.5 cm
Colour
Black
Package Content
Mounting hardware
Type
Mounting kit
Mounting Components
Wall mount
Design
Fixed
Recommended Use
Flat panel
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 50 x 50 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 100 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 350 x 350 mm, 100 x 75 mm, 100 x 200 mm, 100 x 150 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 75 x 100 mm, 75 x 200 mm, 120 x 120 mm
Lockable
Yes
Recommended Display Size
32"-65"