VWM0101100000
Article
Intrastat
Shipping weight
5.5 kg
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOVO
Reference
VWM0101100000
Article
Intrastat
Shipping weight
5.5 kg
Total quantity in stocks
8
Nearest delivery
Maximum weight capacity
80 kg
Maximum screen size
165.1 cm (65")
Mounting type
Wall
Minimum VESA mount
400 x 100 mm
Maximum VESA mount
400 x 400 mm
Minimum screen size
106.7 cm (42")
Panel mounting interface
400 x 400 mm
Number of displays supported
1
Height adjustment
Y
Adjustable
Y
Product colour
Black, Silver
Housing material
Aluminium, Steel
Width
500 mm
Depth
93 mm
Height
526 mm
Weight
4.5 kg
Package width
560 mm
Package depth
250 mm
Package height
90 mm