PLASMA-W200BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
6.18 kg
Total quantity in stocks
19
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
PLASMA-W200BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
6.18 kg
Total quantity in stocks
19
Nearest delivery
Depth
7 cm
Colour
Black
Type
Bracket
Design
Tilt
Recommended Use
Flat panel
Placing / Mounting
Wall-mountable
VESA Mounting Interface
From 200 x 200 mm, up to 865 x 480 mm
Recommended Display Size
37"-85"