NS-WMB200PBLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
5.023992 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
NS-WMB200PBLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
5.023992 kg
Width
110 cm
Depth
7.8 cm
Height
68 cm
Colour
Black
Type
Bracket
Recommended Use
2 LCD displays
Placing / Mounting
Wall-mountable
VESA Mounting Interface
From 200 x 200 mm, up to 400 x 600 mm
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
40"-52"