LED-W400BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
2.01 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
LED-W400BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
2.01 kg
Maximum weight capacity
35 kg
Maximum screen size
139.7 cm (55")
Mounting type
Wall
Minimum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum VESA mount
400 x 400 mm
Minimum screen size
81.3 cm (32")
Panel mounting interface
100 x 100,400 x 400 mm
Number of displays supported
1
Distance to the wall (max)
1.8 cm
Product colour
Black
Package width
185 mm
Package depth
55 mm
Package height
565 mm