Neomounts by Newstar FPMA-HAW100 - Bracket - for LCD display (full-motion) - medical - white - screen size: 10"-24" - wall-mountable
Reference
FPMA-HAW100
Article
694935
Intrastat
Shipping weight
4.281896 kg
Reference
FPMA-HAW100
Article
694935
Intrastat
Shipping weight
4.281896 kg
Adjustable Depth
0-187 cm
Adjustable Height
0-170 cm
Colour
White
Type
Bracket - medical
Design
Full-motion
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Wall-mountable
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
10"-24"