Neomounts by Newstar FPMA-VESA100 - Mounting component (VESA adapter plate) - for LCD display - black - screen size: 10"-30"
Reference
FPMA-VESA100
Article
697424
Intrastat
Shipping weight
0.32 kg
Reference
FPMA-VESA100
Article
697424
Intrastat
Shipping weight
0.32 kg
Depth
0.3 cm
Colour
Black
Type
Mounting component
Mounting Components
VESA adapter plate
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Recommended Display Size
10"-30"