FPMA-LIFT100BLACK
Shipping weight
3.673514 kg
Reference
FPMA-LIFT100BLACK
Shipping weight
3.673514 kg
Adjustable Height
0-17.7 cm
Colour
Black
Type
Mounting component
Mounting Components
Adjustable height adapter
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Recommended Display Size
10"-30"