Neomounts DS45-430BL18 - Stand - fixed - for TV - steel - black - screen size: 45"-90" - desktop stand
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
DS45-430BL18
Article
Intrastat
Shipping weight
4.169957 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
DS45-430BL18
Article
Intrastat
Shipping weight
4.169957 kg
Width
94 cm
Depth
37.3 cm
Height
87.5 cm
Adjustable Height
10 cm
Material
Steel
Colour
Black
Type
Stand
Design
Fixed
Recommended Use
TV
Placing / Mounting
Desktop stand
VESA Mounting Interface
200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 500 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm, 800 x 200 mm, 800 x 400 mm
Recommended Display Size
45"-90"