NS-DPOS100BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
1.77 kg
Total quantity in stocks
4
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
NS-DPOS100BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
1.77 kg
Total quantity in stocks
4
Nearest delivery
Maximum weight capacity
15 kg
Maximum screen size
81.3 cm (32")
Mounting type
Desk
Minimum screen size
25.4 cm (10")
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Number of displays supported
1
Mounting
Screws
Panel mounting interface
75 x 75,100 x 100 mm
Tilt angle range
-15 - 45°
Swivel angle
360°
Angle of rotation
360°
Cable management
Y
Product colour
Black
Height
44 mm
Package width
115 mm
Package depth
501 mm
Package height
100 mm