FPMA-DCB100DBLACK
Shipping weight
6.76 kg
Total quantity in stocks
46
Reference
FPMA-DCB100DBLACK
Shipping weight
6.76 kg
Total quantity in stocks
46
Nearest delivery
Maximum weight capacity
10 kg
Maximum screen size
68.6 cm (27")
Minimum screen size
25.4 cm (10")
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Number of displays supported
2
Mounting
Clamp/Bolt-through
Panel mounting interface
75 x 75,100 x 100 mm
Height adjustment range
0 - 450 mm
Depth adjustment range
0 - 80 mm
Tilt angle range
0 - 90°
Swivel angle
30°
Angle of rotation
360°
Number of pivot points
1
Depth
80 mm
Height
450 mm
Package width
166 mm
Package depth
120 mm
Package height
512 mm