Neomounts by Newstar FPMA-D700D4 - Mounting kit - for 4 LCD displays (full-motion) - black - screen size: 19"-30" - clamp mountable, desk-mountable
Reference
FPMA-D700D4
Article
697520
Intrastat
Shipping weight
3.956622 kg
Total quantity in stocks
14
Nearest delivery
NewStar - FPMA-D700D4 - Tischhalterung Der Bildschirmst
Reference
FPMA-D700D4
Article
697520
Intrastat
Shipping weight
3.956622 kg
Total quantity in stocks
14
Nearest delivery
Maximum weight capacity
8 kg
Maximum screen size
76.2 cm (30")
Minimum screen size
48.3 cm (19")
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Number of displays supported
4
Mounting
Clamp
Height adjustment range
0 - 700 mm
Black
Width
830 mm
Depth
150 mm
Height
700 mm
Package width
830 mm
Package depth
555 mm
Package height
180 mm