FPMA-CH100BLACK
Shipping weight
4.09237 kg
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
Reference
FPMA-CH100BLACK
Shipping weight
4.09237 kg
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
Depth
6 cm
Adjustable Height
12-30 cm
Colour
Black
Type
Mounting kit
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Desk-mountable
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Recommended Display Size
10"-30"