Neomounts by Newstar FPMA-VESA200 - Mounting component (VESA adapter plate) - for LCD display - silver - screen size: 22"-42"
Reference
FPMA-VESA200
Article
77933
Intrastat
Shipping weight
0.96 kg
Total quantity in stocks
15
Nearest delivery
Reference
FPMA-VESA200
Article
77933
Intrastat
Shipping weight
0.96 kg
Total quantity in stocks
15
Nearest delivery
Depth
0.3 cm
Colour
Silver
Type
Mounting component
Mounting Components
VESA adapter plate
VESA Mounting Interface
Up to 200 x 200 mm, from 50 x 50 mm
Recommended Display Size
22"-42"