Neomounts by Newstar FPMA-LIFT100 - Mounting component (adjustable height adapter) - for LCD display - silver - screen size: 10"-27"
Reference
FPMA-LIFT100
Shipping weight
0.74 kg
Reference
FPMA-LIFT100
Shipping weight
0.74 kg
Adjustable Height
0-15 cm
Colour
Silver
Type
Mounting component
Mounting Components
Adjustable height adapter
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Recommended Display Size
10"-27"