Neomounts by Newstar FPMA-HAC100HC - Bracket - for LCD display (full-motion) - medical - white - screen size: 10"-32" - ceiling mountable
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
FPMA-HAC100HC
Article
694936
Intrastat
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
FPMA-HAC100HC
Article
694936
Intrastat
Adjustable Depth
0-189 cm
Adjustable Height
0-170 cm
Colour
White
Type
Bracket - medical
Design
Full-motion
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Ceiling mountable
VESA Mounting Interface
Up to 100 x 100 mm, from 75 x 75 mm
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
10"-32"